Máte web, prodáváte online a občas se někde něco rozsype?

Začínáte s online podnikáním a technická podpora by se vám hodila?

Podnikáte už delší dobu, ale zajímají vás technické vychytávky, které vám online podnikání zjednoduší?

Chcete si věci na webu dělat sama, ale nechcete studovat návody?

Jste virtuální asistentka a chcete technickou stránku perfektně ovládat?

Přijďte si pro odpovědi do online Kavárny, kde je prostor pro všechny vaše dotazy.

online klub

KAVÁRNA

Baví vás svět online podnikání, ale hodila by se vám technická podpora, která vám pomůže rozlousknout, proč někde něco nefunguje a nebo jak to udělat lépe?

Přesně pro vás je online klub Kavárna.

Je to virtuální prostor pro všechny, kdo podnikají online a chtějí se radit, jak zdokonalovat technickou stránku svého podnikání. Od webu, přes e-mailing a prodej po členské sekce.

Co vás v Kavárně čeká?

Kava-480x480

1x měsíčně společné setkání na ZOOM

Setkání se vždy zaměřuje na jedno hlavní téma, které buď vybírám já a nebo může vzejít z vašich návrhů. Snažím se, aby tato témata vycházela z aktuálních novinek a obohacovala vás. Zároveň je na tomto setkání prostor pro vaše konkrétní věci k řešení a diskuzi.
Kava-480x480

Společná skupina na Facebooku

Máte-li dotaz, který na společné setkání nepočká, jsem vám k dispozici ve skupině. Ptejte se na cokoliv potřebujete.
Kava-480x480

Členská sekce na webu

Veškeré záznamy společných vysílání jsou vždy uložené ve členské sekci, abyste se k nim pohodlně dostali a mohli si je znovu přehrát.
Kava-480x480

Speciální konzultace

Pouze pro členy Klubu nabízím speciální 15min konzultace pro rychlé dotazy za cenu 300 Kč

Témata Kavárny se odvíjí podle aktuálních potřeb našeho online světa.

Hlavní náplň Kavárny

Weby a úpravy jednotlivých stránek

Členské sekce

E-mailing

Cesta zákazníka

Prodejní systémy

Strategie online podnikání

mioweb-logo
divi-logo
smartemailing-logo
mailerlite-logo
fapi-logo
simpleshop-logo
Jsem úplně nadšená z Luciiny technické podpory. Technika byla tím, co mě dlouho odrazovalo od spuštění jakéhokoli mého online projektu. Byly nápady, představy, ale končily v šuplíku. Neměla ponětí, jak to převést do praxe. Lucie umí vše báječně vysvětlit, ukázat, přesně krok za krokem a přitom tak, že si nepřipadám jako mimoň, že toto nevím, ale naopak mám radost z každého krůčku, který jsem zvládla. Její pomoc při každém zaseknutí pro mě byla vždy úplný zázrak. Díky Lucii právě teď běží můj první online kurz ve členské sekci na mých webových stránkách a to je pro mě veliké wow! Veliké díky za vše!
Petra Nejedlá

Proč byste do toho měla jít se mnou?

5 let jsme byla virtuální asistentkou se zaměřením na technické nastavování prodeje a za tu dobu jsem nasbírala opravdu hodně zkušeností. Poslední 2 roky se pohybuju čistě v prostředí online podnikání a za tu dobu jsem nakoukla pod pokličku spousty systémů a aplikací. Dnes jsem expertkou na návrh a řešení technické části online podnikání.

Mé klientky jsou úspěšné podnikatelky, kterým pomáhám s jejich kampaněmi od prvního nastavení magnetu až po uzavření posledního dne kurzu. Být zodpovědná za hladký běh obrovského kongresu byl adrenalin, ale být součástí milionové kampaně je skvělé! A celá má cesta vedla mimo jiné i k tomu, že jsem se stala technickou podporou kurzu Alchymie ženského podnikání Lucie Harnošové a jako mentorka pokračuji v navazujícím kurzu. Ráda všechno naučím i vás.

Lucie-Dolezalova
Lenka-Eywa
Lucie je virtuální asistentka snů. Měla jsem to štěstí že jsem na ni narazila hned jako na svou první asistentku. Když jsme spolu začaly pracovat, nedokázala jsem si představit, že jeden člověk umí tolik věcí. Mám svoje on-line kurzy a ty technické záležitosti, co mě nebaví a zdržují od tvoření kurzů převzala Lucie, a musím říct, že je mnohem rychlejší a přesnější, než jsem byla já. Zná různá nastavení a postupy, které jsem neznala a které posouvají moje kurzy na vyšší úroveň. Pomůže i s texty, když nestíhám, hlídá mi termíny.. prostě se na ni můžu spolehnout a můžu se o ni ve svém tvoření opřít. Její milé vystupování a zároveň pevná podpora mě už párkrát v době únavy a krize podržela. Dnes už je mou projektovou manažerkou. Všem ženám, které se chtějí technické nastavení naučit, doporučuji: učte se u Lucie.
Lenka EywaÚspěšná podnikatelka a mentorka žen v money mindsetu a budování komunity

Jak Kavárna funguje?

Přístup je na základě předplaceného členství. Pravidelně je tedy potřeba uhradit poplatek. Ten můžete uhradit buď automaticky kartou a nebo bankovním převodem. Po uhrazení dostanete odkaz na facebookovou skupinu a také přístup do členské sekce webu.

Společná setkání probíhají na platformě ZOOM.

Klub vám bude bezpečným prostorem se mnou v pozici expertky za zády.

Když se budete potřebovat poradit, budu tam pro vás.

Co říkají ženy, které měly mou technickou podporu?

Lucčina technická podpora je skvělá. Neztrácím kontrolu nad svými věcmi, ale nemusím být na všechno sama a dlouze si informace vyhledávat, ani jít technikou pokus omyl. Lucčiny zkušenosti se promítají i do komunikace, kdy téměř vždy přesně ví, na co se ptám, i když to neskutečně komolím. Lucku moc doporučuju.
Eva Křivánková
Lucka je profík, který si nemusí nic dokazovat. Všechny technické dotazy zodpověděla ochotně a to i opakovaně, pokud to bylo potřeba. Když budu potřebovat poradit někdy v budoucnu, moc ráda si u ní zaplatím konzultaci.
Lenka Bobková
Lucka mě vždy uměla zachránit, podpořit. Za mě perfektní technická podpora, s ní to zvládne i absolutní amatér, protože znalosti má veliké a schopnost učit a předávat dál ještě větší. A jako bonus, vše s úplným klidem, klidně i opakovaně až to člověk pochopí. Jednoznačně ji doporučuji.
Doris Harvanová
Lucka je skvela, trpezlivá a dokáže vzdy velmi jednoducho a zrozumiteľne vysvetlit problem aj pre netechnicky zdatného človeka. Dakujem za všetku tvoju podporu.
Nikol Chovancová
Veronika-Moravcova-Reference-480x252
Lucie-Muzikova-Reference-480x174
Moc děkuji za Tvou podporu! Moc jsi mi usnadnila mou práci hned na začátku. Ráda se učím nový věcem, ale také mám podporu a inspiraci a tu jsem u Tebe vždy našla.
Tereza Petřinová
Luci, jsi naprosto NEJLEPŠÍ!!! Bohyně všech bohyní, vůbec nevím, co bych si bez Tebe počala.
Andrea Badajová
Technická podpora od Lucky byla naprosto famózní. Myslím si, že jsem technicky hodně zdatná. Web jsem zvládla udělat sama, ale bez Lucky bych nikdy během pár týdnu nezvládla udělat funkční členskou sekci na webu, správné prodejní formuláře včetně všech povinných náležitostí a propojení web-mailový systém – fakturační systém. Opravdu oceňuji Lucky trpělivost a schopnost jednoduše vše vysvětlit a názorně ukázat. Luci díky.
Dominika Coufalová
Lucka je úžasný profík. S obrovskou trpělivostí mě vedla od úplných začátků až k prodeji a všemu, co s tím souvisí. Velmi si cením toho, že byly vždy alternativy, které umožňovaly si vybrat, kterou cestou se dát. I bez webu díky její pomoci se mi podařilo kurz dokončit až do prodeje. Je vidět, že práci dělá srdíčkem, vřele doporučuji a moc jí děkuji.
Ludmila Bednaříková
Helena-Horakova-Reference-480x146
Eva-Pavlasova-Reference-480x229

Chcete do Kavárny?

Vyberte si členství přesně pro sebe

Bronzové členství

  • Facebooková skupina, kde se můžete kdykoliv zeptat na to, co aktuálně řešíte a pomůžu vám
  • 1x měsíčně společný ZOOM s tématem a prostorem na vaše dotazy

4 varianty členství:

👉 měsíční za 570 Kč
👉 čtvrtletní za 1 070 Kč
👉 půlroční za 1 970 Kč
👉 roční za 3 370 Kč

Stříbrné členství

Vše z Bronzového členství

PLUS NAVÍC

  • Každé 3 měsíce workshop na nové téma
  • Knihovna všech mých freebies
  • Komplet technické videonávody (s aktualizací 2x ročně)
  • Checklisty pro rychlé propojení

3 varianty členství:

👉 čtvrtletní za 2 170 Kč
👉 půlroční za 3 970 Kč
👉 roční za 6 770 Kč

Zlaté členství

Vše z Bronzového a Stříbrného členství

A SPECIÁLNĚ JEŠTĚ

  • Mentoringový balíček, kdy se spolu potkáme 1 měsíčně a naplánujeme vaši akci pro další měsíc. Jste virtuální asistentka nebo online podnikatelka s vlastním projektem? Tak tohle je TOP péče pro vás.

2 varianty členství:

👉 půlroční za 17 770 Kč
👉 roční za 33 330 Kč

Zlaté členství je dostupné jen v omezeném množství.

Co nás v nejbližší době čeká

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.

Možná vás napadá…

… jestli je to pro vás, když s online podnikáním začínáte?

Určitě ano, mohu vám být oporou hned na začátku a neztratíte se v džungli systémů.

… jestli to zvládnete, když nejste webařka?

Zvládnete. Pokud jste alespoň trochu technicky zdatní, tak si s mou pomocí zvládnete připravit stránku a jak jednou připravíte propojení, tak ty další už budou jednodušší, protože budete vědět, jak na to.

… jestli to potřebujete, když máte svou virtuální asistentku?

Pokud víte, že tohle nikdy dělat nebudete a vždycky vám to připraví vaše úžasná virtuální asistentka, tak tohle nepotřebujete. Pokud byste ale rádi měli přehled a povědomí o tom, jak tenhle technický svět funguje, tak směle do toho.

… jestli je to pro vás, když jste virtuální asistentka?

Rozhodně ano! S různými klienty přichází různé požadavky. Zároveň je skvělé, když na sobě VA pracuje a posouvá se s novinkami dál. Vím o čem mluvím.

… jestli by Kavárna nemohla být bonusem ve vašem online kurzu?

Mohla! Dejte svým klientům jako bonus skvělou technickou podporu. Hodí se to pro všechny podnikatelské kurzy, kde učíte své klienty, jak podnikat online a kde se vyžaduje práce s aplikacemi pro automatizaci online podnikání. V tomto případě mi napište a na podmínkách se domluvíme spolu.

Dáte si se mnou šálek kávy nebo čaje? Nebo snad dobré vínko?

Těším se na vás!

Sipka