💡Nyní s možností slevy až 82 %💡

Nechceš být v záři reflektorů a přesto si chceš plnit sny?

Toužíš po podnikání, ale nevíš, co přesně bys ráda dělala?

Baví tě podporovat ženy a muže na jejich cestě světem podnikání?

Chceš se posouvat a růst a přitom mít volnost?

Ráda by sis sama rozhodovala o svém čase a příjmech?

Pak možná právě ty jsi ideální Virtuální asistentka.

Znám to, taky jsem přesně věděla, že chci podnikat. Ale netušila jsem v čem. Vždyť já nic extra neuměla, myslela jsem si. Pracovat s tabulkami a organizovat věci přeci umí každý… Jenže ne každého to baví.
A tak tě zvu do mého bezpečného prostoru. Do prostoru, kde ti předám všechno, co jsem se za posledních 5 let naučila. Od prvních krůčků až po vysokou asistentskou 🙂

Zvu tě do prostoru, kterým je

Škola
virtuálních asistentek

7. ročník

začátek 16. 9. 2024

Vstup dneska a brzy už budeš hledat své první klienty.

Škola virtuálních asistentek je místo, kde pro tebe vytvořím takové prostředí, aby ses cítila dobře a mohla se v klidu rozvíjet. Pomůžu ti s prvními krůčky, ale budu po Tvém boku stát i když budeš chtít všechno vzdát a jít prodávat kafe do jedné z kaváren.

Co tě ve Škole virtuálních asistentek čeká?

Členská sekce na webu

Ve členské sekci najdeš veškeré podklady rozdělené podle jednotlivých částí a bude tě provázet celým programem.

Podpora skupiny

Společná uzavřená skupina, kde se budeš moct zeptat na cokoliv a kde ti budu po celou dobu kurzu k dispozici.

12 společných setkání

Jednou týdně se potkáme online, abychom probraly téma daného týdne a rovnou ho zavedly do praxe.

Setkání budou vždy v úterý od 19:00

5 skupinových mentoringů

Mentoringy jsou určené k rozšíření a prohloubení tématu a ke společné diskuzi.

Mentoringy jsou jednou měsíčně ve čtvrtek od 19:00

Virtuální asistentka je parťačkou, která pomůže a podpoří.

Co nás spolu čeká ve Škole virtuálních asistentek

1. modul

Pojďme to nejprve promyslet…

Proč, co, komu a kde? V prvním modulu budeme hodně pracovat spřípravou na vlastní podnikání.

2. modul

Začínáme podnikat

Cenotvorba, právně správně, účetnictví a time-management - dostáváš se do fáze, kdy začneš podnikat. A k tomu je potřeba pár věcí, které si musíš pohlídat a podchytit.

3. modul

Pomocníci našeho businessu

Objevíme spolu spoustu aplikací a systémů, díky kterým bude tvoje podnikání kreativní, ale také v řádu.

4. modul

Zákulisí online podnikání

Každá virtuální asistentka by se měla na webu nebo v aplikacích svých klientů umět pohybovat. S lehkostí, sebejistotou a pokorou.

5. modul

Technikálie kam se podíváš

E-mailingové a prodejní systémy

6. modul

Členské sekce kurzů

Třešnička na dortu v každém kurzu

Ale v heslech...

Co si ujasnit a zařídit, než začnu

Nástroje a aplikace pro naši práci

První kroky a první spolupráce

Vlastní web a jak na něj

Právní minimum virtuální asistentky

Rozcestník, jakým směrem se vydat

Cenotvorba

Kompletní know-how k technikáliím

Sebeprezentace a vlastní brand

A další ...

mioweb-logo
divi-logo
smartemailing-logo
mailerlite-logo
fapi-logo
simpleshop-logo
Měla jsem to štěstí, že jsem potkala Lucku hned ve 2 kurzech. V jednom jako hlavní technickou podporu a podruhé jako mentorku přímo u ní ve Škole virtuálních asistentek. V obou případech mě Lucka několikrát přesvědčila, že v technikáliích je fakt profík se spoustou zkušeností. Škola virtuálních asistentek má pohodové tempo, přehlednou strukturu a Lucky velmi milou a trpělivou podporu. Opravdu u žádné otázky se necítíte jako pako 😀 Lucka vždy odpoví mile, jasně. Projde s vámi virtuální asistenci od prvních krůčků až po technické nastavení členských sekcí. A i když jste začátečník, vše lze krásně pochopit díky skvělým videonávodům. Moc doporučuji a jestli chcete být virtuální asistentkou, za Luckou jdete jednoznačně tím správným směrem!
Barbora LelovicsováOnline asistentka
Johii Blümelová
Občas se mě někdo zeptá, kde že to vlastně pracuju, když jsem se po rodičovské nevrátila k pojišťovákům... A když odpovím, že jsem virtuální/online asistentka, tak se zpravidla úplně netváří, že ví, o co jde 😃 Nicméně, kdo to víte a třeba po podobné práci taky pokukujete - doporučuju Školu virtuálních asistentek od Lucie Doležalová. Sama jsem ji absolvovala minulý rok, je vážně skvělá a nabitá informacemi a know-how! Díky Škole VA se mi podařilo rozjet podnikání, postupně získat klienty a teď, když jsem oficiálně po rodičovské, tak už je to plnohodnotný příjem do rodinného rozpočtu. Co se mi líbí hodně, je být paní svého času a nemuset řešit, kolik mi zbývá dní dovolené, nebo kdo mi pohlídá nemocný dítě.
Johana BlümelováOnline asistentka

Proč bys do toho měla jít se mnou?

6 let pomáhám online podnikatelkám s technickým nastavováním online prodeje a za tu dobu jsem nasbírala opravdu hodně zkušeností. Nakoukla jsem pod pokličku spousty systémů a aplikací a jsem expertkou na návrh a řešení technické části online podnikání. Jsem mentorkou a digitální tvůrkyní.

Mé klientky jsou úspěšné podnikatelky, kterým nastavuju jejich kampaně od prvního nastavení magnetu až po uzavření posledního dne kurzu. Být zodpovědná za hladký běh kongresu pro tisíce lidí je opravdu adrenalin, ale být součástí multimilionové kampaně je báječný pocit! Celá moje cesta vedla mimo jiné i k tomu, že jsem se stala technickou mentorkou v kurzu ženského podnikání, kde jsem pomohla téměř 1 000 žen. Ráda všechno naučím i tebe.

Lucie-Dolezalova
Lenka-Eywa
Lucie je virtuální asistentka snů. Měla jsem to štěstí že jsem na ni narazila hned jako na svou první asistentku. Když jsme spolu začaly pracovat, nedokázala jsem si představit, že jeden člověk umí tolik věcí. Mám svoje on-line kurzy a ty technické záležitosti, co mě nebaví a zdržují od tvoření kurzů převzala Lucie, a musím říct, že je mnohem rychlejší a přesnější, než jsem byla já. Zná různá nastavení a postupy, které jsem neznala a které posouvají moje kurzy na vyšší úroveň. Pomůže i s texty, když nestíhám, hlídá mi termíny.. prostě se na ni můžu spolehnout a můžu se o ni ve svém tvoření opřít. Její milé vystupování a zároveň pevná podpora mě už párkrát v době únavy a krize podržela. Dnes už je mou projektovou manažerkou. Všem ženám, které se chtějí technické nastavení naučit, doporučuji: učte se u Lucie.
Lenka EywaÚspěšná podnikatelka a mentorka žen v money mindsetu a budování komunity

Jak Škola virtuálních asistentek funguje?

Veškeré podklady a materiály ke studiu budeš mít ve členské sekci na webu. K tomu budeme mít společnou uzavřenou skupinu, kde se můžeš bezpečně ptát na cokoliv.

12x se potkáme přes aplikaci ZOOM a probereme aktuální téma a všechny dotazy.

5x se navíc přes aplikaci ZOOM potkáme na skupinovém mentoringu.

Ve skupině bude dostatek prostoru pro tvé dotazy v bezpečném prostředí.

Celé 3 měsíce budeš pod mým vedením posouvat své možnosti a znalosti blíž svému snu. Další 2 měsíce pak budu tvým parťákem v pozadí a můžeš se na mě kdykoliv ve skupině obrátit a ráda ti pomůžu.

Proč do toho jít se mnou?

5 měsíců

měsíců mé plné podpory

podpora

individuální přístup

Komunikace

prostor pro všechny dotazy

praktické úkoly

praktické pracovní listy

úřad práce

možnost dotace Úřadu práce

varianta

ZAČNI HNED

a na nic nečekej

Veškeré podklady a materiály ke studiu budeš mít ve členské sekci na webu. Na každé stránce máš navíc možnost se mě na cokoliv zeptat prostřednictvím diskuzního prostoru.

Během 3 měsíců se naučíš vše, co pro práci virtuální asistentky potřebuješ. Kompletní technické videonávody se ti otevřou po 5 týdnech.

varianta

JEDEME SPOLU

začátek 29. 1. 2024

Veškeré podklady a materiály ke studiu budeš mít ve členské sekci na webu. K tomu budeme mít společnou uzavřenou skupinu, kde se můžeš bezpečně ptát na cokoliv.

12x se potkáme přes aplikaci ZOOM a probereme aktuální téma a všechny dotazy.

5x se navíc přes aplikaci ZOOM potkáme na skupinovém mentoringu.

Ve skupině bude dostatek prostoru pro tvé dotazy v bezpečném prostředí.

Celé 3 měsíce budeš pod mým vedením posouvat své možnosti a znalosti blíž svému snu. Další 2 měsíce pak budu tvým parťákem v pozadí a můžeš se na mě kdykoliv ve skupině obrátit a ráda ti pomůžu.

Tuto variantu je možné hradit prostřednictvím příspěvku z Úřadu práce. Kurz najdeš ZDE.

Jak postupovat při registraci přes ÚP najdeš ZDE.

Škola virtuálních asistentek bude tvým bezpečným prostorem – přístavem, kde se budeš moct schovat, ale také místem, odkud budeš moct vyplout.

Když se budeš potřebovat poradit, budu tam pro tebe.

Co říkají absolventky?

Moc ti děkuji, že jsi založila tak úžasný kurz "Škola pro virtuální asistenky".

Určitě bych ho doporučila všem, kteří se rozhodli vydat touto cestou. Kurz se mi velice líbíl, nejvíce jednotlivé kroky, které pomalu vedou k cíli. Naučila jsem se plno nových věcí a i když jsem se nakonec vydala trochu jinou cestou, jsem moc ráda, že jsem kurzem prošla. Ze začátku byl start trošičku pomalejší, ale pak to začalo nabírat na intenzitě a opravdu to bylo hodně intenzivní studium zajímavých věcí. Velmi se mi líbila tvoje podpora během kurzu a když jsem potřebovala s čímkoli poradit, vždy jsi tu byla. Díky kurzu jsem poznala plno fajn žen, s kterými bych se dál ráda vídala. Opravdu ti děkuji za to, co děláš, protože to má smysl a jsem ráda že jsem se kurzu zúčastnila a že jsem tě poznala.
Lucie Drobná
Chtěla bych poděkovat za ten společně strávený půlrok, Škola virtuálních asistentek určitě naplnila moje počáteční očekávání. Chtěla jsem se hlavně seznámit s novými systémy, naučit se nové technické fígle a zároveň v tom nemít chaos. Tady jsem moc ocenila tvoje názorná videa, ke kterým se vždycky můžu vracet, když si s něčím nejsem jistá. Navíc mi kurz na začátku pomohl ujasnit si, co vlastně sama chci a očekávám a že se nemám zbytečně podceňovat. Což bylo určitě důležité. Ta společná Zoom setkání jsem bohužel většinou nestíhala, ale aspoň jsem se snažila dívat na záznamy. Líbilo se mi, jak jsi to vždycky podávala - že klientů je všude plno a hrozně moc o naši práci stojí 🙂 Což mě vždycky naplnilo optimismem, vírou ve světlé zítřky a chutí se do toho naplno vrhnout, i když jsem třeba předtím měla nějakou slabší chvilku 🙂
Johana Blümelová
Škola VA byla skvělým motivačním půlrokem, během kterého jsem dostala veliké množství přínosného know-how, ke kterému se mohu vracet a čerpat z něj informace pro další spolupráci s klienty.

Kurz v členské sekci mě týden po týdnu provedl nezbytnostmi nutnými pro on-line podnikání. Tempo kurzu bylo zvládnutelné, každý týden nový modul, věci k zamyšlení, k nastudování. Když jsem nestíhala, vše jsem si mohla dohnat vlastním tempem. A k tomu skvělá akční FB skupina, diskuse a meetingy.

Velkou výhodou kurzu jsou i bonusy s ním spojené, které jsem využila, například pomoc při založení webu, osobní konzultace nebo podpora Lucky v její Kavárně. I když jsem během kurzu nestíhala nasát veškeré informace a stíhala jsem přes léto jen zběžně omrknout témata a diskuse, stačilo se potom ponořit do studia a vše se díky přehledné a jasné struktuře členské sekce dalo dohnat, krásně se usadilo a vytvořilo základ pro další postup. Po kurzu jsem si byla jistá, že při oslovení budoucích klientů mám co nabídnout a mohu stavět na silném teoretickém základu.

Lucka má široký rozhled, neskutečné zkušenosti a cit pro to, jak to všechno předat dál nenásilnou a přátelskou formou. Pokud uvažujete o dráze virtuální asistentky, jděte do toho! Luci, díky za Školu VA, za Tvé cenné know-how a za možnost proniknout pod Tvým vedením do on-line světa.
Alena Moltašová

Přidej se k nám a pojď si plnit sny tím, že podpoříš další lidi na jejich cestě.

Vydej se se mnou na cestu, během které si ujasníš, co dělat, jak to dělat a rovnou si získáš i klienty.

Cena programu je 15 770 Kč

Školu virtuálních asistentek je nyní možné hradit prostřednictvím příspěvku z Úřadu práce. Kurz najdeš ZDE.

Jak postupovat při registraci přes Úřad práce najdeš ZDE.

Bonusy pro tebe

Spolupráce

Při úspěšném absolvování programu ti pomůžu získat první klienty.

Katalog virtuálních asistentek

Registrace v katalogu, díky které budeš více vidět a budeš blíž budoucím klientům.

ProVirtuálky

Přístup do mého online mentoringového klubu na 1 měsíc po skončení Školy virtuálních asistentek.

Chceš ještě něco navíc?

V rámci VIP balíčku ti pomůžu i s nastavením tvého prvního webu. Kompletně ti připravím návrh webové vizitky, do které spolu dáme texty a pěknou fotku. Tvá prezentace klientům pak bude ještě snazší.

  • zajistíme ti doménu a hosting
  • nainstalujeme WordPress a DIVI
  • zajistíme důvěryhodnost webu
  • založíme ti profi e-mailovou schránku
  • vybereš si ze 3 designů ten pravý pro sebe
  • pomůžeme ti s tvorbou

*doména a hosting není v ceně a stojí cca 1 200 Kč ročně

Cena VIP balíčku je 11 970 Kč.

Jdeš do toho se mnou a staneš se skvělou virtuální asistentkou?

Těším se na tebe!

Sipka

Máš k programu nějaké otázky? Napiš mi na lucie@growonline.cz a spolu to vyřešíme.